DATE DE CONTACT SEDIUL CENTRAL

str. Biserica Amzei nr. 29 Bucuresti, sector 1 , cod 010393 Telefon: +40 21 317 60 06

Presedinte

Camelia ȘUCU

presedinte@crucearosie.ro

Director general interimar

Adrian Halpert

adrian.halpert@crucearosie.ro

Consilier președinte

Ioan Silviu Lefter

silviu.lefter@crucearosie.ro

Consilier Președinte

Adriana Halpert

adriana.halpert@crucearosie.ro

Asistent director general

Ancuta Iulia Hurjui

ancuta.hurjui@crucearosie.ro

Director Economic

Violeta ENACHE

violeta.enache@crucearosie.ro

DIRECTOR DEPARTAMENT SITUATII DE URGENTA

Daniel MODOACA

daniel.modoaca@crucearosie.ro

Director Programe

Andreea FURTUNA

andreea.furtuna@crucearosie.ro

Director achizitii si logistica

Marius ION

marius.ion@crucearosie.ro

Director scriere proiecte si fundraising

Victor Nicolaescu

victor.nicolaescu@crucearosie.ro

Director Departament Juridic și Drept Umanitar Internațional

Luiza MIHOCI

luiza.mihoci@crucearosie.ro

Consilier Juridic

Stanislav BLAJA

stanislav.blaja@crucearosie.ro

Manager resurse umane

Ioan ȚUCLEA

hr@crucearosie.ro

Sef Birou Cautari persoane și Relații Internaționale

Mihai BODONEA

mihai.bodonea@crucearosie.ro

Director comunicare

Dan L. BRUMAR

dan.brumar@crucearosie.ro

Expert comunicare interna si presa

Nadia Adriana LAZAR

comunicare@crucearosie.ro

Inspector resurse umane

Mădălina COSTACHE

madalina.costache@crucearosie.ro

Manager Programe de Sănătate

Raluca BUZEA

raluca.buzea@crucearosie.ro

Manager Marketing

Iulia-Andreea CĂPUȘAN

iulia.capusan@crucearosie.ro

Manager prim ajutor

Adrian ARMĂȘELU

adrian.armaselu@crucearosie.ro

Manager Programe Tineret și Voluntariat

Anca MIHAILĂ

anca.mihaila@crucearosie.ro

Manager proiecte interventie la dezastre

Mihai Predescu

mihai.predescu@crucearosie.ro

Asistent proiect Prim Ajutor

Georgiana TRANDAFIR

georgiana.trandafir@crucearosie.ro

Administrator IT

Robert OLTEANU

ict@crucearosie.ro

Expert Achizitii

Vladut MIHALACHE

vladut.mihalache@crucearosie.ro

Medic coordonator Serviciul de Ambulanța

Dr. Marius DUMITRU

marius.dumitru@crucearosie.ro

Manager operational

IULIANA PAUNOIU

iuliana.paunoiu@crucearosie.ro

Asistent programe sociale

Mihaela MITRAN

mihaela.mitran@crucearosie.ro

Expert contabil

Irina ANCOREANU

irina.ancoreanu@crucearosie.ro

Economist

Stefania PANDELESCU

stefania.pandelescu@crucearosie.ro

Economist

Roxana Moldoveanu

roxana.moldoveanu@crucearosie.ro

Sef depozit

Cosmin ERASCU

depozit@crucearosie.ro

Sef birou Departament logistică și achizitii

Costin Simion

costin.simion@crucearosie.ro

Specialist arhiva

SIMONA FLOREA

arhiva@crucearosie.ro

Asistent Departament Logistica si Achizitii

Remus PELEA

remus.pelea@crucearosie.ro

Manager Transporturi si Parc Auto

Alexandru SAPLACAN

alexandru.saplacan@crucearosie.ro

Manager Proiect CENTRUL MEDIA

Filip SCARLAT

filip.scarlat@crucearosie.ro